Forum nieczynne - zapraszamy na www.animespot.boo.pl

Forum nieczynne - zapraszamy na www.animespot.boo.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Forum nieczynne - zapraszamy na www.animespot.boo.pl

#1 2008-05-22 12:12:25

Darkers

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2008-04-30
Posty: 36
Punktów :   

Tōshō Daimosu (pol. Generał Daimos)

http://img525.imageshack.us/img525/4713/daimosef2.th.jpg

Planeta Baam została zniszczona w wyniku wyjątkowo niefortunnej kumulacji kilku katastrof kosmicznych: najpierw pomiędzy sąsiednią planetę Algor a obecne w tamtym układzie planetarnym słońce wdarła się mgławica. To spowodowało napromieniowanie Algor i Baamu, a na domiar złego orbity obu planet zostały zakłócone i doszło do zderzenia. Miliard Baamisjan został zahibernowanych i przeniesionych na wielkiego sztucznego satelitę - Mały Baam. Garstka pozostałych w przytomności poszukiwała nowego miejsca zamieszkania. Docierając do Układu Słonecznego, zatrzymali się na orbicie Jowisza. Ich przywódca, generał Leon głęboko wierzył, iż bez rozlewu krwi osiedlą się na Ziemi. Lecz ten zostaje zamordowany na Bazie Księżycowej, rzekomo przez Ziemian. Skutki były opłakane.

Ziemskie miasta są niszczone przez ogromne roboty. Napastnikami przewodzi admirał Richiter, syn Leona, choć ten na chwilę przed zgonem zabronił mu wojny. W Japonii grupa naukowców pod przewodnictwem profesora Izumiego skonstruowała potężnego, mierzącego czterdzieści pięć metrów i ważącego sto pięćdziesiąt ton, mecha bitewnego nazwanego Daimos, posiadającego ogromną moc i siłę. Izumi przejął projekt po tragicznej śmierci ojca Kazuji, który był autorem całego przedsięwzięcia. Pilotem zostaje jego syn.

źródło: wikipedia.pl

Genialne anime mojego dzieciństwa. Sam nie wiem co jeszcze mogę napisać. Wypowiadajcie się po prostu


Sasuke i tak was wszystkich zgwałci!!

Offline

 

#2 2008-05-22 12:19:55

Dred Zeppelin

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2008-05-08
Posty: 23
Punktów :   

Re: Tōshō Daimosu (pol. Generał Daimos)

Mi też się podoba. ;] Choć poznałem je dopiero w marcu tego roku podczas emisji na Polonii. ;] Nie mogę się nasłuchać tego świetnego openingu. ;]


http://img527.imageshack.us/img527/8365/sygngi2.gif

Offline

 

#3 2008-05-22 12:44:10

Darkers

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2008-04-30
Posty: 36
Punktów :   

Re: Tōshō Daimosu (pol. Generał Daimos)

Zgadzam się że opening jest świetny. Ostatnio ciągle go słucham na mp3 na przemian z 3 openingiem FMA. Muzyka podczas przemiany Daimosa w robota też była niczego sobie.  Ogólnie anime miało dość dobrą fabułę jak na tamte czasy. Ciągłe walki robotów ale w tle można było zauważyć wiele interesujących wątków.


Sasuke i tak was wszystkich zgwałci!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zaproszenia ślubne przegrywanie kaset vhs w polsce